Numura rāmīši

Numura rāmīši ar jūsu uzrakstu vai reklāmu (auto numurzīmes turētājs) – šī veida produkcija ir iemantojusi lielu popularitāti. Mēs pasūtījumu izgatavosim gan vienā eksemplārā, gan lielā tirāžā. Pēc pasūtījuma pabeigšanas,  varam veikt piegādi ar pasta automātu: Rīga, Daugavpils, Rēzekne, Ventspils, Liepāja, Jelgava, visa Latvija, Viļņa, Kauņa, Tallina, Eiropa.

 

Lai uz numura rāmīšiem izveidotu uzrakstu, lapas augšpusē noklikšķiniet uz pogas “Noformēt pasūtījumu”. Tālāk uzrakstiet savu vārdu vai uzņēmuma nosaukumu, kuram tiks izrakstīts rēķins par apmaksu, tālruņa numuru, e-pastu maketa apstiprināšanai un vēlamo tekstu, un, iespējams, jums ir papildu informācija, ko vēlaties pateikt mums. Varat arī sūtīt e-pastu uz adresi: pr-studija@inbox.lv ar augstākminēto informāciju.

Pirms uzraksta uzlikšana uz numura rāmīšiem (numura zīmes turētājs), mēs saskaņojam maketu. Pēc pasūtījuma un maksājuma apstiprināšanas sākam darbu.  Garantētais pasūtījuma izpildes laiks ir 3 darba dienas.  Bet, parasti, tas notiek ātrāk – nākamajā vai otrajā darba dienā pēc apmaksas.

Auto numuru rāmīšu apdruka

 • Fotoattēlā – divi vienādi uzraksti izgatavoti ar parasto vinila (augšējā) un atstarojošo (apakšā) plēvi. Fotografējot tika izmantota zibspuldze, un šādi (ar ieslēgtiem aizmugurē esošās automašīnas priekšējiem lukturiem) izskatīsies jūsu numura rāmītis.

Ražošanā izmantojam vācu ražotāja atstarojošo plēvi, kas tiek izmantota āra darbiem un ir stingri turas pie numura rāmīša (palikņa) daudzus gadus. (uz 2. foto – atstarojošs uzraksts pēc 5 (!) darbības gadiem). Šim veidam nav vēlama mehāniska iejaukšanās.

 • Ražošanā tiek izmantoti uzticama Eiropas ražotāja numura rāmītis.
 • Numura rāmītis ir izgatavots no augstas kvalitātes plastmasas un ir izturīgs pret sezonālām temperatūras svārstībām.

Ir iespējami arī cita veida zīmējumi uz numura rāmīšiem:

 • Metāliskais efekts lieliski izskatās uz numurzīmes rāmja (3. fotoattēls).
 • Fluorescējošs pielietojuma veids (foto 4).
 • Sietspiede (trafareta druka) – šāds veids ir iespējams ar daudzumu no 20 gab. Šo metodi raksturo izturība un īpaša izturība pret apkārtējās vides ietekmi.
 • Parastās numurzīmju rāmja uzlīmes – ražojam un uzklājam arī šādu veidu.

Tipiskos maketos izmanto  standarta izkārtojumus , viegli lasāmus fontus, kurus izvēlējāmies labākai informācijas uztverei. Zīmējums tiek veikts vienā krāsā. Bet, ja vēlaties, lai mēs izstrādātu oriģinālu skici tieši jums, paziņojiet mums.

Numura rāmīši:

 • Veids, kā uzsvērt savu individualitāti.
 • Iespēja bez maksas rādīt savu sludinājumu.
 • Interneta  lapas adrese
 • Personisks, praktisks suvenīrs kā dāvana klientiem.

Cena un piegāde

Cenas numura rāmīšiem ar atstarojošu uzrakstu:

1 eksemplārs – 10 eiro

2 eksemplāri – 16 eiro

4 eksemplāri – 24 eiro

Vēlas vairāk? Būs lētāk! Rakstiet – apspriedīsim!

Gatavo uzrakstu uz numura rāmīšiem  varat saņemt pie mums (par vizītes laiku brīdiniet iepriekš): https://g.page/pr-studija?share

Vai arī nosūtīsim caur pasta automātu. Piegādes maksa (no viena rāmja līdz 19 gab. vienā sūtījumā) Latvijā – 3€.

Piegāde virs 20 gabaliem pa Latviju – bezmaksas (caur pakomētu).