Numura rāmīši

Numura rāmīši (auto numura zīmju turētāji) ar uzrakstu vai reklāmu uz pasūtījumu, sākot ar vienu eksemplāru. Piedāvājam arī numura rāmi motociklam, džipam, mopēdam vai amerikāņu numura rāmi. Pēc izgatavošanas iespējama piegāde – Latvija: Rīga, Daugavpils, Rēzekne, Ventspils, Liepāja, Jelgava; Lietuva – Viļņa, Kauņa; Igaunija: Tallina, Tartu, Pērnava; Eiropa.

Lai iegūtu uzrakstu uz rāmja, nospiediet pogu “noformēt pasūtījumu” lapas augšpusē. Vēlāk norādiet jūsu vārdu vai uzņēmuma nosaukums, kuram tiks piestādīts rēķins apmaksai, tālruņa numuru, e-pastu maketa apstiprināšanai un jums vēlamo tekstu uz rāmja, citu iespējamo papildus informāciju, kuru vēlaties mums nodot. Var nosūtīt arī vēstuli uz adresi pr-studija@inbox.lv ar augstākminēto informāciju.

Pirms teksta uzklāšanas uz numura rāmja (numurzīmes turētājs), mēs apstiprināsim maketu. Darbs tiek uzsākts pēc pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas. Garantēts pasūtījuma izpildes laiks – 3 darba dienas. Taču parasti tas notiek ātrāk – nākamajā vai otrajā darba dienā pēc apmaksas.

Auto numuru rāmīšu apdruka

 • Fotogrāfijā nr.1 – divi vienādi uzraksti ir izpildīti, izmantojot parastu vinila (augšpusē) un gaismas atstarojošu (apakšā) plēvi. Fotografēšanas laikā tika izmantota zibspuldze un tieši tā (ar ieslēgtiem auto lukturiem no aizmugures), izskatīsies jūsu numura rāmis.

Pēc noklusējuma ražošanā mēs izmantojam vācu ražotāja plēvi, kura tiek izmantota āra darbos un droši turas uz rāmja vairāku gadu garumā. (Fotogrāfijā Nr.2 – gaismu atstarojošs uzraksts pēc 5 (!) ekspluatācijas gadiem). Šim paņēmienam, kā arī jebkuram citam uzklāšanas veidam, nav vēlama mehāniska iedarbība.

 • Ražošanā tiek izmantoti uzticama Eiropas ražotāja turētāji.
 • Numura rāmis ir izgatavots no kvalitatīva plastikāta un ir noturīgs pret sezonālajām temperatūras svārstībām.

Iespējami arī citi teksta uzklāšanas veidi:

 • Uz numurzīmes turētāja lieliski izskatās metalizēts efekts (foto Nr.3).
 • Fluorescents uzklāšanas veids (foto Nr.4).
 • Sietspiede (trafareta druka) – šis veids ir pieejams, pasūtot vairāk kā 20gb. Šis veids atšķiras ar ilgmūžību un īpašu noturību pret ārējās vides iedarbību.
 • Vienkāršas uzlīmes uz numura rāmja – šo veidu mēs arī izgatavojam un uzklājam.

Numurzīmes rāmja maketa izveide

 • Ja jūs vēlaties vienkārši izvietot tekstu uz rāmja – maketa izveide ietilps uzklāšanas izmaksām. Mūsu tipveida maketos tiek izmantoti standarta, viegli lasāmi šrifti, kas ir izvēlēti labākai informācijas uztverei. Uzklāšana ir vienkrāsaina.
 • Ja jūs vēlaties, lai mēs izstrādātu oriģinālu skici tikai jums, uzrakstiet mums: “nepieciešams oriģināls makets”. Individuāla dizaina gadījumā makets tiks sagatavots, balstoties uz jūsu vēlmēm, taču tiks ņemtas vērā arī izgatavošanas veida tehniskās prasības. Izgatavošanas izmaksas šajā gadījumā tiek atrunātas individuāli.

Pasūtiet savu uzrakstu! Mēs padarīsim jūsu numuru īpašu!

numura zīmes rāmis apdruka

 • Veids, kā izcelt savu individualitāti
 • Iespēja bez maksas parādīt jūsu reklāmu.
 • Interneta lapas adrese.
 • Praktisks uzņēmuma suvenīrs dāvanā klientiem.

Numura rāmīši: cena un piegāde

Cenas numura rāmjiem ar gaismu atstarojošu uzrakstu:

1 eks. — 12€

2 eks. — 20€

4 eks. — 36€

Gribat vairāk? Būs lētāk! Rakstiet – apspriedīsim!

Gatavu uzrakstu uz rāmja var saņemt pie mums (iepriekš paziņojot par vizītes laiku):

https://g.page/pr-studija?share

Iespējama arī piegāde ar pakomāta starpniecību.

Mēs varam nosūtīt jūsu pasūtījumu arī uz jebkuru citu Eiropas un pasaules valsti. Ņemot vērā to, ka rāmis nav smags, piegādes izmaksas nebūs lielas.

Piegādes izmaksas (sākot ar vienu rāmi līdz 19gb vienā sūtījumā) Latvijā – 3€.

Ja tiek piegādāti vairāk kā 20gb Latvijā – bez maksas (ar pakomātu).