Covid-19 sertifikāta druka

Lai jūsu papīra Covid-19 sertifikāts neburzītos un nezaudētos, piedāvājam jūsu sertifikāta izdruku uz plastikāta virsmas. Ērti ievietot makā. Izmērs -6×9 cm. Izsūtam caur panomātu. Cena – 5.00 EUR + piegāde.


Lai veiktu pasūtījumu, vajag nospiest pogu „noformēt pasūtījumu”. Papildus formai vajag pievienot pdf. failu (ekrānšāviņš nederēs) ar jūsu sertifikātu un emailu priekš atgriezeniskās saites. Uzrakstiet vārdu, uzvārdu  vai firmas nosaukumu kam  izrakstīt rēķinu apmaksai. Tā pat var aizsūtīt epastu uz adresi  pr-studija@inbox.lv ar augstākminēto informāciju.

Pēc apmaksas Jūsu pasūtījums būs gatavs 2. darba dienā, bet var arī izgatavošanas laiks palielināties.

Par pasūtījuma gatavību mēs paziņosim atbildes epastā.


Lai minimizētu personīgos kontaktus, pieņemam pasūtījumus TIKAI caut EPASTU.


Ja Jūs esat no Daugavpils, pasūtījumu var saņemt mūsu ofisā Mendeļejeva ielā 15, 3. Stāvā bezkontakta veidā.
Ja Jūs esat no citas pilsētas, tad atsūtiet adresi tuvākā pakomāta Omniva, uzvārdu un telefona numuru priekš SMS par pasūtījuma

  • Tā nav elektroniska plastikāta karte.

  • Tas  nav dokuments. Mēs NEIZSNIEDZAM sertifikātus. Tas ir Jūs izprintētais sertifikāts, kurš uzlikts uz plastikāta virsmas, ielaminēts, lai neratsos nobružājumi.

  • Stūri ir noapaļoti.

  • Komplektā caurspīdīga plastmasa kabatiņa.
  • Par akurātu ekspluatāciju klients nes atbildību

Pasūtījuma noformēšanas kārtība caur epastu un bezkontakta pasūtījuma saņemšana izveidota atbilstoši epidemioloģiskajām prasībām. Lūdzam ar sapratni attiekties pret šīm neērtībām.

Cena: – 5.00 Eur