Fotoglezna: pie mums jūs varat pasūtīt fotogrāfijas druku uz audekla ar jūsu mīļāko fotogrāfiju, attēlu vai reprodukciju. Nosūtiet mums attēlu – mēs izdrukāsim, nepieciešamības gadījumā organizēsim piegādi: Rīgā, Latvijā, Eiropā.

* Uzmanību, akcija! Pasūti divas fotogleznas un saņem bezmaksas piegādi Latvijā!

Atdzīviniet un izrotājiet jūsu mājokli vai darba vietu ar kanvas palīdzību!

Mēs uzskatām, ka fotogleznas drukai mēs esam izvēlējušies labāko audekla veidu ar blīvumu 300g/m2 ar lina reljefu. Pēc drukas mēs uzstiepjam audeklu uz koka apakšrāmja 23 mm biezumā un 45 mm platumā. Izstiepts audekls no iekšpuses tiek fiksēts ar skavām. Mūsu apakšrāmji ir laika pārbaudīti un atšķiras ar augstu noturīgumu.

Fotoglezna vai kanva

Mēs uzstiepjam audeklu uz apakšrāmja tā, lai attēls uz 2-5mm apsegtu sānu puses, pārējā daļa paliek balta, t.i. audekla krāsā (Foto 1).Ja jūs vēlaties, lai attēls būtu pilnībā aptīts caur sānu pusi, paziņojiet mums. Mēs izdarīsim tieši tā, kā jūs vēlaties (Foto 2). Bet pievērsiet uzmanību tam, lai attēla malās nebūtu detaļu, kas jums ir svarīgas.

Moduļu gleznas

Moduļu gleznas tā ir fotogrāfijas vai gleznas sadalīšana vairākās daļās. Tādas fotogleznas atdzīvinās un izdaiļos jūsu biroju vai dzīvokli. Tās izskatās mūsdienīgi un iederēsies praktiski jebkurā interjerā.

Galvenais – piemeklēt piemērotu sižetu. Un ne mazāk svarīgi ir izvēlēties izmēru, formu un moduļu skaitu.Mēs piedāvājam izgatavot gan tipveida moduļu gleznas, vai gleznas, balstoties uz jūsu izvēlēto izmēru un vēlmēm.

Fotoglezna: fotogrāfijas piemeklēšana

Ir divi svarīgākie fotogleznas fotogrāfiju izvēles avoti:

  • Personīgās fotogrāfijas. Vēlams, lai tās ir kvalitatīvas fotogrāfijas no profesionālām foto sesijām. Bet arī mūsdienu viedtālruņi nodrošina labu kvalitāti, kas der drukai uz audekla.
  • Attēli no foto bankām (interneta). Lielas kolekcijas ar pilsētu, gadalaiku, ainavu fotogrāfijām. Ir gan maksas, gan bezmaksas.

Mēs atvērsim atsūtīto failu profesionālā grafiskajā redaktorā un noteiksim, vai fotogrāfija ir derīga drukai. Ja tā neatbildīs augstiem standartiem, mēs darīsim jums to zināmu.

Sākotnējā kvalitāte ir svarīgākais parametrs. Ja attēls nav pietiekami labā kvalitātē, tas var izskatīties izplūdis vai defektīvs, kad tiks uzdrukāts uz audekla.

Padoms! Ir dažas viltības, ja fotogrāfijas kvalitāte nav īpaši laba, bet tā vienalga ir jāizdrukā:

  • Pirmkārt, samazināt paredzēto formātu.
  • Otrkārt, pievienot papildus fotogrāfijas un uztaisīt kolāžu.
  • Beigās, izmantot filtrus un mākslinieciskos efektus.

Melnbaltas fotogrāfijas efekts

Lielisks veids, kā pārveidot un atjaunot fotogrāfiju – padarīt to melnbaltu. Tādējādi, tieši šāda fotogrāfija ir klasikas paraugs. Portrets, mīļākā ainava, kāzu fotogrāfija – melnbaltais efekts piešķirs mākslinieciskumu un stilu. Izvietojot šādu fotogrāfiju savā mājā jāņem vērā, ka melnbaltam attēlam vajag vairāk gaismas.

Mēs pārveidosim jūsu krāsainās fotogrāfijas drukai melnbaltā formātā, ieviesīsim korekcijas, pasūtot fotogleznu pie mums, tas jums neko nemaksās.

Sēpijas krāsas efekts

Patīk retro stils? Šajā gadījumā jums palīdzēs sēpijas krāsas. Šī krāsa tiek iegūta, kad attēls tiek tonēts maigos brūnganos toņos. Iegūst novecojušas fotogrāfijas efektu – ar laika „pēdām“.

Interesanta ir šīs krāsas vēsture. Par sēpiju sauca krāsu, kas tika iegūta no Vidusjūras tintes zivs tintes maisiem. Sākumā Eiropas mākslinieki izmantoja to glezniecībā. Tad šo krāsu sāka izmantot fotogrāfi ne tikai krāsai, bet arī lai darbi labāk uzglabātos.

Sēpijas efekta piemērošana arī neko nemaksās.

Kanvas cena

 
Kvadrāts
20 x 20 cm – 15 €
30 x 30 cm – 18 €
40 x 40 cm – 25 €
50 x 50 cm – 30 €
60 x 60 cm – 40 €
70 x 70 cm – 45 €
80 x 80 cm – 60 €
90 x 90 cm – 80 €
100 x 100 cm – 95 €
 
Taisnstūrveida
30 x 20 cm – 15 €
40 x 30 cm – 20 €
60 x 40 cm – 30 €
70 x 40 cm – 34 €
70 x 50 cm – 40 €
90 x 60 cm – 60 €
100 x 70 cm – 65 €
120 x 80 cm – 95 €
140 x 80 cm – 110 €
 
Panorāma
120 x 40 cm – 45 €
140 x 40 cm – 52 €
150 x 50 cm – 69 €
160 x 50 cm – 70 €
180 x 50 cm – 76 €
200 x 50 cm – 85 €
 
Tabulā norādītas cenas tipveida izmēriem. Ja jūs neatradāt piemērotu izmēru, uzrakstiet mums ziņu, mēs aprēķināsim izmaksas.

Fotoglezna: noderīgi padomi

  • Primāri, ir divi svarīgākie kritēriji, lai izvēlētos kanvas foto: sižets un vieta, kur tā atradīsies. Attiecībā uz sižetu, speciālisti iesaka neizvēlēties drūmas ainas ar depresīvu raksturu. Izvēlieties fotogrāfijas, kas izraisa patīkama asociācijas un emocijas.
  • Viesistabu iesaka izrotāt ar ainavām. Kanva ar ainavu vai pilsētas ainavu iederēsies viesistabā. Interjerā var iederēties stilīga grafika, abstrakcionistu reprodukcijas un interesants portrets.
  • Kā zināms, fotogleznai virtuvē jārosina apetīte. Gaumīgs ēdiens – svaigi cepta produkcija, karsta kafija, sulīgi augļi utt. Psihologi uzskata, ka labs variants virtuvei ir jebkuras kompozīcijas un ainavas. Svarīgākais, lai tās būtu toņos, kas veicina labu ēstgribu – oranžos, dzeltenos, zaļos.
  • Ideāla fotoglezna guļamistabai – ornamenti, krāsas, neuzbāzīgas abstrakcijas. Svarīgākais – krāsu palete, tai jārosina atpūta. Labi, ja kanva būs siltos toņos.
  • Pasaku sižeti, multfilmu varoņi, mīļi zvēriņi ir ideāli piemēroti fotogleznām bērnistabā. Bet vecākiem jāatceras, ka izvēlē jāpiedalās arī pašam bērnam. Tas var būt ne tikai interesants ģimenes pasākums, tas arī parādīs bērnam, cik ļoti jūs viņam uzticaties. Ja attēlu kanvai bērns izveidos pats, tas būs vēl interesantāk.

Gatavo fotogleznu jūs varat saņemt pie mums:

https://g.page/pr-studija?share

Vai mēs varam izsūtīt pa pastu vai ar pakomātu.